گروه تولیدی پویا صدف با ادغام سه شرکت موجود به نام‌های شرکت پویا صدف قابوس، شرکت معدنی غزل صدف و شرکت سرزمین طلایی شرق در سال 1380 تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه شناسایی، تولید و بسته بندی صدف معدنی (کربنات کلسیم ارگانیک) در شهرستان گنبد کاووس واقع در استان گلستان آغاز نمود.

نقطه شروع فرآیند توسعه محصولات در معاونت تولید و بازرگانی گروه تولیدی پویا صدف و با طراحی و مدیریت مدبرانه جناب آقای علی علمشاهی، با تدوین استراتژی های محصولات به عنوان عامل کلیدی در جهت تضمین فروش آغاز گردید.
مبنای اصلی این استراتژی ها تعریف محصولاتی با کیفیت بالا و متمایز از رقبا و قابل رقابت با برندهای معتبر داخلی و خارجی و با قابلیت حضور در سراسر کشور و منطقه پایه ریزی شد،
گروه تولیدی پویا صدف در مسیر توسعه با بهره گیری از چندین دهه تجربه و با استفاده از دانش بدست آمده در عرصه تولید صدف معدنی ، مفتخر است این بار برای اولین بار در استان هلدینگ پویا صدف با احداث کارخانه های پویا فسفات، کیسه پویا، خوراک دام و طیور و آبزیان پویا،زئولیت پویا، مکمل های غذایی ،کنسانتره و پریمیکس پویا در سالی که به برکت نامگذاری حضرت آقا سال حمایت از تولیدکننده ایرانی است گامی هر چند کوچک در توسعه تولید در استان و خدمت به هم میهنان عزیز بردارد.

گروه تولیدی پویا صدف در حال حاضر توانسته با بهره گیری از حداکثر توان علمی- فنی و دانش محور خود و با به کارگیری مدرن ترین تکنولوژی و ماشین آلات، در راستای اختصاص جایگاهی مستحکم تر در این صنعت گام بردارد. پویا صدف اکنون با بهره برداری از دو کارخانه با مساحتی بالغ بر 130000 هزار مترمربع (13 هکتار)، فضای سرپوشیده مشتمل بر 20000 هزار متر مربع و ظرفیت تولید روزانه 700 تن صدف معدنی، به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده صدف معدنی (کربنات کلسیم ارگانیک) در کشور شناخته می شود.

گروه تولیدی پویا صدف خود را متعهد می‌داند تا محصولی با کیفیت و منطبق بر خواسته و انتظار مشتری فراهم نماید. ما این سطح از کیفیت را به دست نیاورده‌ایم مگر با بهبود مستمر تولید، فرآیند و سیستم.

تاریخچه شرکت

 

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به پویا صدف می باشد.